ویتا دانلود

به سايت خوش آمديد !


براي مشاهده مطلب اينجا را کليک کنيد

                                      

                                                                    ADS


شعبه هاي اخذ راي خارج از کشور
 
محل‌های اخذ رای در خارج کشور + جدول اسامی شعب – اقتصاد آنلاین
www.eghtesadonline.com/…/194107-محل-های-اخذ-رای-در-خارج-کشور…
Translate this page
May 18, 2017 – تعداد 310 شعبه اخذ رای برای ایرانیان خارج از کشور در نظر گرفته شده است. … انتخابات ریاست‌جمهوری در تمامی کشورهایی که ایران در آن‌ها دارای نمایندگی رسمی دیپلماتیک است به جز سه کشور کانادا، عربستان سعودی و سودان برگزار می‌شود. …. برای اطلاع از آدرس محل های اخذ رای در ایالت متحده به لینک زیر مراجعه کنید:.
محل‌های اخذ رای در خارج کشور + جدول اسامی شعب – ایسنا
https://www.isna.ir/…/محل-های-اخذ-رای-در-خارج-کشور-جدول-اسامی-شع…
Translate this page
May 18, 2017 – تعداد ۳۱۰ شعبه اخذ رای برای ایرانیان خارج از کشور در نظر گرفته شده است. … و بیشترین شعب اخذ رای که بالغ بر ۵۵ شعبه است برای ایالات متحده آمریکا در نظر گرفته شد تا ایرانیان مقیم این کشور بتوانند در انتخابات پیش رو شرکت کنند . …. برای اطلاع از آدرس محل های اخذ رای در ایالت متحده به لینک زیر مراجعه کنید:
چگونه در خارج از ایران رای بدهیم ؟ | جهانگرد
جهانگرد.com/iran-2016-election/
Translate this page
May 16, 2017 – رئیس هیات نظارت انتخابات ریاست جمهوری خارج از کشور با بیان اینکه کلیه ملزومات مورد نیاز شعب اخذ رای اعم از مهرها، تعرفه ها و صندوق ها از طرق مطمئن به شعبات ما در خارج از کشور ارسال شده است، ادامه داد: ملزومات ارسال شده توسط نمایندگی های ما در خارج از کشور اعلام وصول شده اند لذا ما آمادگی کامل را برای برگزاری دوازدهمین …
اختصاص 303 شعبه اخذ رای در خارج از کشور – العالم
fa.alalam.ir/news/…/اختصاص-303-شعبه-اخذ-رای-در-خارج-از-کشور – Translate this page
May 14, 2017 – دوازدهمین دور انتخابات ریاست جمهوری 29 اردیبهشت ماه سال جاری همزمان با داخل کشور در 103 کشور، 133 نمایندگی و 303 شعبه اخذ رای در خارج از کشور برگزار خواهد شد.
ایرانیان خارج از کشور چگونه رأی می‌دهند/ نام شعبه های اخذ رای +آدرس | دیدبان …
www.didbaniran.ir/…/21127-ایرانیان-خارج-از-کشور-چگونه-رأی-می-…
Translate this page
May 18, 2017 – حسن قشقاوی گفته است بیشترین شعب اخذ رأی که بالغ بر ۵۵ شعبه است، برای ایالات متحده آمریکا در نظر گرفته شد تا ایرانیان مقیم این کشور بتوانند در انتخابات پیش‌ِرو شرکت کنند. همچنین در امارات نیز ۲۱ شعبه برای این موضوع در نظر گرفته شده است، در عراق نیز ۲۲ شعبه تعیین شده است در بغداد شش شعبه، …

 NS