ویتا دانلود

به سايت خوش آمديد !


براي مشاهده مطلب اينجا را کليک کنيد

                                      

                                                                    ADS


اداره آموزش و پرورش عشاير استان سيستان و بلوچستان
 
سیستم اتوماسیون اداری مهر دانش ، مدیریت آموزش و پرورش عشایر – ورود به …
dbr77.sbote.ir/login.aspx
Translate this page
اداره راهبری مکاتبات و اسناد اداره کل آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان. Copyright © 1396 Shakhes Rayane Sepahan Ver.5.9.9 Email :Poshtibani@ShakhesRayane.ir …
اداره کل آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان
dbr.sbote.ir/
Translate this page
باج افزار TYRANT به زبان فارسی و بر روی سیستم عامل ویندوز فعالیت می کند. تنها نیمی از آنتی ویروس ها تاکنون قادر به شناسایی آن می باشند. این باج افزار از طریق یک ID تلگرام و یک آدرس ایمیل از شما 15 دلار اخاذی می کند و چنانچه ظرف مدت 24 ساعت مبلغ واریز نشود ، کلیه اطلاعات شما را نابود خواهد کرد. :ضروری است موارد ذیل رعایت …
سیستان و بلوچستان – وزارت آموزش و پرورش
www.medu.ir/…/home.php?…ctg=سیستان%20و%20بلوچستان
Translate this page
تقدیر وزیر آموزش ‌و پرورش از مدیرکل سیستان و بلوچستان. معلم 29 ساله بلوچ انگیزه از دست رفت . … احداث 60 مدرسه در نقاط محروم استان سیستان و بلوچستان توسط مدیران کل. وزیر آموزش و پرورش در جلسه مدیران . … دو پروژه خیری دو کلاسه با اعتبار بالغ بر پنج میلیارد ریال در شهرستان ف … معاون آموزش متوسطه اداره کل سیستان .
فیش حقوقی کارکنان آموزش و پرورش – استانداری سیستان و بلوچستان
https://www.sbportal.ir/fa/eservices/services/fish/medu
Translate this page
کارمند محترم. لطفاْ ابتدا بر روی لینک اداره خود در شهرستان مربوطه کلیک نمایید و مطابق راهنمای ذیل با ورود شماره پرسنلی و درج کد امنیتی و انتخاب گزینه “پرسنل” فیش حقوقی خود را دریافت نمایید. راهنمای فیش حقوقی کارکنان آموزش و پرورش. پیوند ادارات آموزش و پرورش استان برای دریافت فیش حقوقی. اداره آموزش و پرورش ناحیه ۱.
سایت آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان | پازما
pazema.com › پیوند های مفید
Translate this page
May 29, 2016 – برای ورود به سایت آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان بر روی لینک زیر کلیک نمایید اداره امورشاهد وايثارگران استان اداره بودجه.

 NS