ویتا دانلود

به سايت خوش آمديد !


براي مشاهده مطلب اينجا را کليک کنيد

                                      

                                                                    ADS


آگهي استخدام شرکت نيشکر دعبل خزاعي
 
استخدام شرکت کشت و صنعت دعبل خزاعی | استخدام
www.estekhtam.com/استخدام-شرکت-کشت-و-صنعت-دعبل-خزاعی/
Translate this page
Jan 3, 2018 – به اطلاع عموم متقاضیان محترم می‌رساند شرکت کشت و صنعت دعبل خزاعی جهت تکمیل کادر خود نسبت به جذب کارشناس بهداشت حرفه‌ای و تکنسین فوریتهای پزشکی اقدام می‌ نماید. … گزیده آگهی‌های استخدام مشابه: ایجاد ۶۳ شغل در بخش صنعت چهار محال و بختیاری · استخدام برنامه نویس و مهندس الکترونیک در نوآوران صنعت …
استخدام شركت كشت و صنعت دعبل خزاعی | استخدام
www.estekhtam.com/استخدام-شركت-كشت-و-صنعت-دعبل-خزاعی/
Translate this page
Feb 21, 2018 – آگهی دعوت به همكاری شركت كشت و صنعت دعبل خزاعی به منظور تامين نيروی انسانی مورد نياز خود در چارچوب قانون كار و تامين اجتماعی از بین داوطلبان مرد در استان.
شرکت کشت و صنعت دعبل خزاعی
dk-sugarcane.ir/
Translate this page
معرفی شرکت کشت و صنعت دعبل خزاعی به عنوان شرکت برتر در همایش روز جهانی غذامعرفی شرکت کشت و صنعت دعبل خزاعی به عنوان شرکت برتر در همایش روز جهانی غذا. برگزاری همایش روز جهانی غذا …
استخدام در شركت كشت و صنعت دعبل خزاعي – استان خوزستان – بازارکار
bazarekar.ir/02/Fa/Employers/ad/80501/
Translate this page
Mar 1, 2018 – ✳ شركت كشت و صنعت دعبل خزاعي به منظور تامين نيروي انساني مورد نياز خود در چارچوب قانون كار و تامين اجتماعي از بين داوطلبان مرد در استان خوزستان در مقاطع تحصيلي ديپــلم، فوق ديپلم و ليسانس رشته هاي تحصيلي مندرج در جدول بند ب را از طريق آزمون كتبي، مصاحبه و طبصنعتي دعوت به همكاري مينمايد.
استخدام جدید کارخانه دعبل خزائي – Estekhdamiha.com
www.estekhdamiha.com › –
Translate this page
May 12, 2015 – از تمام فرصت های شغلی و آگهی های استخدام ویژه منتشر شده در سایت استخدامی ها (شامل:استخدام های سراسری و دولتی ،بانک ها ،شرکت های معتبر و …)بهره مند می شوید; تمام آگهی های استخدام ویژه که تا امروز در سایت استخدامی ها منتشر شده و مهلت ثبت نام آنها به پایان نرسیده است به محض عضویت برای شما فعال خواهد شد.

 NS